Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Další krátkodobá dopravní omezení

DSC 0395

V pondělí a úterý 27. a 28. července dojde k pokládce první asfaltové vrstvy v úseku Nerudova - kruhový objezd. Po tyto dva dny bude doprava v této části ulice Tyršova řízena semafory. Jeden semafor bude u Nerudovy a druhý u kruhového objezdu. Současně bude zřejmě uzavřen nájezd na Tyršovu z ulice Brněnská. Řidiči mohou využít objezd po Rozdělovací a Metelkově nebo Hojerově ulici na kruhový objezd k Lidlu a pak na Brno. Během těchto dnů budou na místě pracovníci realizátora stavby, kteří budou pomáhat řidičům s navigací.

Ve dnech 1. a 2. srpna (sobota a neděle) pak pravděpodobně dojde už k realizaci finální obrusné vrstvy od ulice Nádražní až po kruhový objezd. V těchto dnech bude doprava na Tyršově opět řízena v úseku Nerudova - kruhový objezd semafory.

Po všechny tyto dny budou na místě pracovníci realizátora stavby, kteří budou řidiče navigovat.


Současný semafor pro autobusy, které projíždějí ulicí Tyršovou, na trase Nerudova - Nádražní bude jen do soboty 25. 7.

23.7.2015 9:51:36 - aktualizováno 23.7.2015 10:05:44 | přečteno 1032x | Bc. Soňa Šmahelová
load