Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Bezplatná právní pomoc pro občany Kuřimi

kurim letak A5 pernica nahled

Mgr. Petr Pernica poskytuje v budově radnice bezplatnou právní pomoc pro občany Kuřimi každou středu od 16 do 18 hodin. Na konzultaci je nutné se předem objednat.

Ocitli jste se v nelehké životní situaci? Řešíte dluhy nebo výpověď z pracovního poměru, rodinné spory, přestupky, bydlení nebo např. majetkové spory? Potřebujete právní pomoc nebo konzultaci?

Své služby vám ve spolupráci s městem Kuřim bezplatně nabízí advokát Mgr. Petr Pernica. Je vám k dispozici po předchozí telefonické domluvě každou středu od 16 do 18 hodin v budově městského úřadu Kuřim, Jungmannova 968/75, kancelář č. 408, 3. patro (malá zasedací místnost).

Právní pomoc je poskytována bezplatně, osobně a v rozsahu nejméně 20minutové konzultace.

O právní konzultaci můžete požádat písemně e-mailem, nebo telefonicky na níže uvedených kontaktech, a to nejpozději vždy do úterý do 12 hodin (den předcházející dni konzultace).

Mgr. Petr, Pernica, advokát

Tel. 728 783 904, Email: advokat@petrpernica.cz


Město Kuřim

tel. 541 422 311 

kurim letak A5 pernica nahled

18.1.2021 15:36:53 | přečteno 1330x | Bc. Soňa Šmahelová
load