Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

BABEC OPEN 2013

Clipboard01

Fitness centrum Wellness Kuřim pořádá dne 25. 5. 2013 turistický závod BABEC OPEN 2013. Je to sice závod, ale cílem organizátorů je přispíše radost z pohybu a bude zcela jedno kdo bude první nebo poslední. Vítězové jsou všichni kdo se zůčastní. V příloze naleznete letáček akce a podmínky a pravidla.

Dámy a pánové,

Dovolte abych Vás pozval na závod BABEC OPEN 2013, který pořádá fitness centrum Wellness Kuřim.

Je to sice závod, ale našim cílem je přimět lidi, aby jejich víkend už rána začal aktivně a bude zcela jedno kdo bude první nebo poslední.

Vítězové jsou všichni kdo se zůčastní.

V příloze naleznete letáček akce a podmínky a pravidla.

Informace je volně šiřitelná pro Vaše kamarády, známé a přátelé.

Těším se na Vaši účast 

S pozdravem

Jaroslav Kučera - vedoucí fitness a balneo provozu
tel.: 541 420 241, e-mail: kucera@wellnesskurim.cz

ikona souborubabec letacek6 A5

ikona souboruBabec open pravidla mapa

29.4.2013 8:03:52 - aktualizováno 29.4.2013 8:10:48 | přečteno 1857x | Bc. Soňa Šmahelová
load