Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

3. přehlídka historických vozidel

Prehlídka final

V neděli 19. června se u kuřimského nádraží uskuteční další oblíbená přehlídka historických vozidel. Uvidíte historická auta a motocykly a můžete se svéz historickými autobusy a parními vlaky. Akci spoluorganizuje Město Kuřim, KORDIS a Moto Kenny. Historické autobusy na trase Kuřim, nádraží - Kuřim, Wellness budou jezdit v půlhodinových intervalech. První jízda začíná v 11, 10 hodin, poslední pojede v 18,10 hodin. Svezení autobusem je zdarma, před nástupem však obdržíte jízdenku, která vás opravňuje ke vstupu do Wellness Kuřim ten den v ceně 5 Kč za 90 minut do vnitřní části aquaparku nebo do venkovní části bez časového omezení. Upozorňujeme, že nezaručujeme držiteli jízdenky okamžitý vstup do vntřní části aquaparku při naplnění jeho kapacity. Jízdenku si pečlivě uschovejte. Tyto speciální jízdenky budou dávat cestujícím stevardi u autobusů pouze na této lince Kuřim, nádraží - Kuřim, Wellness.


Přehlídka historických vozidel

Program akce v Kuřimi (parní vlaky a historické autobusy jedou podle podle už zveřejněného jízdního řádu):

10:00 mohou najíždět veteráni na určená stanoviště u kuřimského nádraží, pořadatelská služba je navede

11:00 zahájení
11:15 módní přehlídka – klobouky, historické oděvy
11:40 Stanley´s Dixie Street Band
12:40 vyjížďka historických vozidel
trasa: Kuřim – Česká – Lipůvka – Šebrov – Vranov – Lelekovice – Česká – Kuřim
13:00 Stanley´s Dixie Street Band
14:15 módní přehlídka – klobouky, historické oděvy
15:00 Stanley´s Dixie Street Band
17:00 vyhlášení výsledků – nejhezčí historická vozidla
18:00 ukončení


6.6.2016 8:31:27 - aktualizováno 18.6.2016 11:43:53 | přečteno 1870x | Bc. Soňa Šmahelová
load