Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

2. etapa rekonstrukce Legionářské

kurim uzavirky etapa 2 page1 2 3

V pondělí 22. srpna začne další etapa 2. části rekonstrukce uličního prostoru ulice Legionářské a Blanenské. Týká se úseku od jižní hrany náměstí Osvobození (od konce zrekonstruované části) po křižovatku ulice Legionářské s ulicí U Stadionu/Na Zahrádkách. Během této etapy bude ulice Legionářská včetně náměstí Osvobození úplně uzavřena a provoz bude vedený objízdnými trasami. Zrekonstruována bude vozovka, dále chodníky, autobusová zastávka u kulturního domu ve směru k TOS a některé sítě, přibudou parkovací místa, a nakonec bude upravena i veřejná zeleň. Rekonstrukce vozovky bude kompletní, tedy včetně konstrukčních vrstev.

kurim uzavirky etapa 2 page1 1 1
kurim uzavirky etapa 2 page1 4
kurim uzavirky etapa 2 page1 2 3
17.8.2022 11:34:30 - aktualizováno 26.8.2022 14:47:05 | přečteno 2256x | Bc. Soňa Šmahelová
load