Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

0. ročník závodu 7 Kuřimských kopečků

Kurimske kopecky

Kuřimská běžecká liga pořádá netradiční 0. ročník závodu 7 Kuřimských kopečků. Je to závod nebo spíš, přátelské příjemné proběhnutí - i když náročné - na trati dlouhé 25km, při které navštívíme všechny dostupné kopečky v okolí Kuřimi. Je na co se těšit. Přijďte, rádi vás uvidíme.


Proběhneme přes 7 vrcholů v Kuřimi a jeho okolí. Během závodu se „dotkneme“ všech tratí, na kterých se běhají jednotlivé závody Kuřimské běžecké ligy. Trasa bude označena fáborky a šipkami, každý z účastníků dostane orientační mapku sebou. Na několika kritických místech bude stát regulovčík. 

GPS: http://www.cykloserver.cz/tipy-na-vylety/detail/?d=198818

Občerstvení: Na trati bude 1 občerstvovací stanice, přibližně v polovině na 12,5km

Startovné: 50 Kč

Časový rozpis: 9:30 Začátek prezentace

10:40 Konec prezentace

11:00 Start závodu

13:00 Předpokládaný doběh prvního závodníka

V cíli počkáme na každého

Pořadatelé: Petr Novotný, novotny.ez@volny.cz, 776 123 204

Aleš Sikora, ales@sikora.cz, 608 661 139

Přihlášky předem možné: ales@sikora.cz


Kurimske kopecky


4.4.2016 9:12:23 | přečteno 774x | Bc. Soňa Šmahelová
load