Vítězové ankety Kuřimské kulturní činy

Vítězové KuKuč 2018


Vytváření kultury všedního dne:

Kolektiv Pivního klubu - organizování hudebních a společenských akcí pro všechny věkové kategorie v Pivním klubu v Kuřimi

Dramaturgický počin:

Četnická stanice Kuřim - za aktivní účast při pietních akcích, besedy a přibližování fungování četnictva od doby Rakousko-Uherska do současnosti

Slavnostní koncert ZUŠ – Pavlína Zámečníková, Naďa Chocholáčová - za dramaturgii slavnostního koncertu k oslavám 100. výročí vzniku republiky konaného 6.června v Besedním domě v Brně

Za propagaci kultury:

Aleš Kadlec - dlouhodobé působení v oblasti dokumentace kulturního a sportovního dění v Kuřimi,vytváření televizního kanálu KOTVA a webového portálu IKOTVA

Talent roku:

Vojtěch Trneček, ZUŠ - hra na klarinet, vítěz okresního a krajského kola Národní soutěže ZUŠ v sólové hře na clarinet

Antonie Pekaříková, ZUŠ - hra na trubku, vítězka okresního kola a získané 3. místo v krajském kole Národní soutěže ZUŠ

Umělecký výkon

Kytarové kvarteto, ZUŠ – Vojtěch Pavlík, Zuzana Svobodová, Ivana Vostrejšová, Martin Strašák - 2. místo v celostátní soutěži Hradecké Guitarreando

Taneční skupina, ZUŠ – Alice Bořilová, Linda Čížková, Elena Henešová, KateřinaHorová, Simona Lapčíková, Amálie Martinková, Aneta Mertová, Martina Odehnalová, Adéla Olejníková, Klára Rozčinská, Kateřina Staňková, Anna Šuhájková - vítězky okresního i krajského kola Národní soutěže ZUŠ v tanečním oboru, 2. Místo v celostátním finale

Folkový soubor, ZUŠ – Tereza Homolová, Klára a Terezie Graffovy, Lucie Montagová, Bohuslav Jelen, Eliška Klíčová, Zuzana Svobodová, Adam Janík, Kateřina Blechová, Veronika Imrichová, Sofie Kryštofová - vítězové okresního i krajského kola Národní soutěže ZUŠ ve hře folklórních souborů, 1. místo v celostátním finále

Za dlouhodobý přínos kuřimské kultuře:

 Jiří moravský Brabec - za dlouhodobý přínos kuřimské kultuře in memoriam


Vítězové KuKuč 2017


Za Koncepci a dramaturgii:

Hana Škarková a Ing. David Keprt

Mecenáš roku:

Siemens Electric Machines Drásov

TE Connectivity

Talent roku:

Martin Votýpka

Kateřina Blechová

Dan Volf

Hudební skupina ZKUSMETO

Umělecký výkon:

Autoři výtvarného projektu "Mother Board – inspirativní struktury hitech světa" pod vedením Mgr. Martiny Magni

Projekt vytvořili: Štěpánka Badinová, Adéla Dosedlová, Anna Justová, Kateřina Matulová, Eliška Navrátilová, František Pavlík, Vojtěch Pavlík, Zuzana Rubešová, Barbora Šiprová, Eliška Veselá, Anna Walsbergerová, Tomáš Bořil, Jana Černá, Veronika Černá, Eliška Knoflíčková, Ela Mottlová, Kristýna Nečasová, Liliana Pavlíčková, Antonie Pekaříková, Ema Petřeková, Sofie Slaninová, Petra Škarabelová,Marie Špácová, Lucie Vlčková, Natálie Oliveira Silva, David Kolařík, Nela Kolářová, Natálie Košťálová,Alexandr Král, Vojtěch Němec, Drahomír Skalník, Karolína Skalníková, Karolína Sovadinová, MarkétaSovadinová, Eliška Staňková, Kateřina Staňková, Anežka Svobodová, Martin Škarabela, Nela Vilímská, Barbora Vintrlíková a David Walsberger.

Autoři výtvarného projektu " Kuchyň, tady je nám dobře " pod vedením Mgr. Martiny Magni

Projekt vytvořili: Natálie Čížková, Tereza Čudková, Viktorie Galko, Toreza Hrnčířová, Simona Jahnová, Julie Jankůj, Veronika Košťálová, Vendula Lachová, Sára Musilová, Lucie Nováková, Lucie Skopalová, Veronika Zimová.

Václav Brázda

Jitka Sikorová a Sylvia Laurincová

Skupině K Dur v kategorii Umělecký výkon za organizaci a umělecký podíl na koncertu K dur, Cimbal Classic a Hana Ulrychová

Za vytváření kultury všedního dne:

 Mgr Jiří Hejduk

Dlouhodobý přínos kuřimskému spolkovému životu:

Ivan Procházka


Vítězové KuKuč 2016

 

Umělecký výkon:

Žáci výtvarného oboru ZUŠ, pod vedením Martiny Magni  za dekorativní nástěnnou malbu v Mateřském a rodinném centru Kuřimata

Štěpánka BADINOVÁ, Tobiáš DVOŘÁK, Adéla CHYTRÁ, Anna JUSTOVÁ, Veronika KOŠŤÁLOVÁ, Kateřina MATULOVÁ, František PAVLÍK, Vojtěch PAVLÍK, Zuzana RUBEŠOVÁ, Daniel ŠIGUT, Eliška VESELÁ.

K dur - KONCERT s BÁROU BASIKOU

BABSKÉ HODY – Kuřimský dámský klub

Richard Suchý – FOTOKLUB Kuřim

Talent roku:

Michael SVOBODA

Sofie KRYŠTOFOVÁ

Anna Marie ZDRÁHALOVÁ

Dramaturgie a Koncepce:

DEN NÁRODNOSTNÍCH MENŠIN – Římskokatolická farnost Kuřim a Otec Adam Malczynsky

Kultura všedního dne:

Odbor životního prostředí Městského úřadu Kuřim – záhony se suchomilnou květenou na Legionářské, vycházková trasa za Srpkem

Mecenáš roku:

společnost TE CONNECTIVITY Kuřim


Vítězové KuKuČ 2015


Talent:

Tereza HOMOLOVÁ

Tereza SÝSOVÁ

Václav SÝS

Bohuslav JELEN

Umělecký výkon:

KUDAK – MASOPUST

Pavlína ZÁMEČNÍKOVÁ (funkce sbormistryně)

Koncepční a dramaturgický počin:

Handec Fest 2015

Za vytváření kultury všedního dne:

Simona PROKEŠOVÁ

Cukrárna AJKA

Za propagaci kultury:

Soňa ŠMAHELOVÁ

Za dlouhodobý přínos kuřimské kultuře:

Hana NOVOTNÁ

Mimořádná kategorie:

Jindřiška HONCŮ – nadstandartní přístup a péče při dostavbě nového kulturního zařízení v Kuřimi – Klubu Kotelna


Vítězové KuKuČ 2014

 

Talent:

Patrik Šudák

Umělecký výkon:

Motýlí )d( efekt

Aritmic Band a MgA. J. Kolář

K – Dur

Koncepční a dramaturgický počin:

Ing. Jitka Sikorová

Za vytváření kultury všedního dne:

Jana Höklová „U Andělky“

Za propagaci kultury:

Mgr. Martina Magni

Mecenáš roku:

Tyco Electronics Czech

Za dlouhodobý přínos kuřimské kultuře:

Mgr. Iva Zejdová

Mimořádná kategorie:

Kuřimský dámský klub – obnovování tradic kuřimských babských hodů


Vítězové KuKuČ 2013


Talent:

Magic Free Group (kuřimské děti)

Orálková Pavla, Pitsmausová Barbora (flétnistky)

Homolová Zuzana (houslistka)

Koncepční a dramaturgický počin:

SK Kuřim, oddíl házené (Handecfest)

Kadlec Aleš (producent Jazzové mše)

Zámečníková Pavlína (sbormistryně Jazzové mše)

Za vytváření kultury všedního dne:

KuřiMata (celoroční činnost pro děti)

Psotová Lenka (realizace hřiště na ul. Bezručova)

Za propagaci kultury:

Kadlec Aleš (celoroční činnost)

Mecenáš roku:

Společnost Fofremnet – jednatel Ziegler Pavel (sponzor akce Handecfest)

Za dlouhodobý přínos kuřimské kultuře:

Štěpánová Věra

Mimořádná kategorie:

Žák Antonín (iniciátor koncertu „Pro Sofinku)


Vítězové KuKuČ 2012


Talent:

Adéla Václavíková

Motýlí )d(efekt

Aritmic Band

Umělecký výkon:

Antonín Jarůšek

K-DUR

Koncepční a dramaturgický počin:

Martina Magni

Za vytváření kultury všedního dne:

Restaurace Wellness Kuřim

Floristka Jana Jakešová

Za propagaci kultury: cena nebyla udělena

Mecenáš roku: cena nebyla udělena

Za dlouhodobý přínos kuřimské kultuře:

Naděžda Chocholáčová

Mimořádná kategorie:

Kateřina Tučková


Vítězové KuKuČ 2011


Talent:

Vašíčková Kateřina

Cantando

Umělecký výkon:

Sedmíková Radmila

K-Dur

Koncepční a dramaturgický počin:

Club Escape – za dramaturgii klubu

Za vytváření kultury všedního dne:

Cukrárna - Café LILI, náměstí 1. května

Za propagaci kultury:  cena nebyla udělena

Mecenáš roku: cena nebyla udělena

Za dlouhodobý přínos kuřimské kultuře: Vichta Jiří

Mimořádná kategorie: cena  nebyla udělena


17.11.2019 22:00:39 - aktualizováno 17.11.2019 22:08:23 | přečteno 689x | Bc. Soňa Šmahelová
 
2021 © Město Kuřim
webdesign by Miroslava Kolářová Šulcová
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2021
load