Žádost o zapůjčení nádoby na bioodpad

Chcete třídit BIOODPAD?

Město Kuřim nabízí obyvatelům rodinných domů využití sběrných hnědých nádob o objemu 240 litrů. Svoz probíhá mimo 1x týdně od dubna do října. Zapojení do systému třídění biologicky rozložitelného odpadu je možné na základě vyplnění elektronické žádosti níže uvedeným formulářem.

Nové nádoby se přidělují výhradně jmenovitě na jednotlivce za domácnost. Podmínkou je trvalý pobyt žadatele ve městě Kuřim a zaplacení poplatku za odpady, nebo zaplacení poplatku za odpady majitelem nemovitosti. Nádoby se pak přidělují po etapách (při shromáždění více požadavků) a v určených ulicích se zástavbou rodinných domů, které svoz bioodpadu technicky umožňují (například v současnosti nevyhovuje ulice Podhoří a U rybníka).


Formulář žádosti o zapůjčení hnědé nádoby na třídění bioodpadu

Označte odpovědi na následující dotazy, prosím:
Máte zájem o zapůjčení hnědé nádoby za účelem pečlivého třídění biologicky rozložitelný odpadu?*:
Pokud jste kladně odpověděli na všech 5 předchozích otázek, uveďte svoje kontaktní údaje:
*Antispam: opište následující kód: antispamový kód

Po odeslání formuláře Vám bude jeho kopie odeslána na e-mail spolu s odkazem, kterým potvrdíte pravost vaší e-mailové adresy.

Oznamovatel bere na vědomí, že jeho osobní údaje (jméno, příjmení, e-mail, telefon) zaslané prostřednictvím formuláře "Žádosti o zapůjčení nádoby na bioodpad" zpracovává město Kuřim v souladu s čl. 6 odst. 1 písm. c) a e) Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob a v souladu s obecně platnými právními předpisy České republiky v oblasti ochrany osobních údajů.

Účelem zpracování těchto osobních údajů je podání žádosti o zapůjčení nádoby na bioodpad (podnět) prostřednictvím internetové aplikace fyzickou osobou a její zpětné informování o řešení tohoto podnětu. Osobní údaje budou zpracovávány v elektronické podobě v rámci této služby po dobu, než bude vyřízen odeslaný podnět, a dále v souladu se zákonem o archivnictví a spisovým řádem města Kuřimi.

Další informace o zpracování osobních údajů, o právech subjektu údajů a o jejich uplatňování naleznete na webu města Kuřimi v části Zásady ochrany osobních údajů https://www.kurim.cz/gdpr.html.

29.9.2021 15:01:28 | přečteno 659x | m.svoboda

Občan

 
2022 © Město Kuřim
webdesign by Miroslava Kolářová Šulcová
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load