Zahájení školního roku na kuřimských základních školách

1

Slavnostní zahájení školního roku na kuřimských základních školách proběhne ve středu 1. září 2021. Bližší informace najdete níže a na webových stránkách škol.

ZŠ JUNGMANNOVA
Vážení rodiče, přátelé naší školy, děti, slavnostní zahájení školního roku proběhne, v letošním školním roce ve dvou vlnách. Ve středu 1.září v 8,30 přivítáme v amfiteátru před budovou školy děti – prvňáčky. V 9,00 se na školním hřišti navzájem přivítáme s ostatními dětmi.
Před školou bude pro Vás celý den nainstalován (ve spolupráci s Hvězdárnou a planetáriem Brno ) model Země o průměru cca deset metrů. Vás a vaše rodiče přivítáme i krátkým kulturním programem. Po slavnostním zahájení, kde mezi hosty nebudou chybět ani hráči Komety Brno, budete mít možnost si zcela volně projít naši školu a podívat se na novinky, které jsme pro vaše děti připravili. Atˇse jedná o nové vybavení, zrekonstruované prostory a některé herní prvky či rorýsí hnízda a hnízda pro jiřičky… .
ZŠ TYRŠOVA
Vážení rodiče,
zahájení školního roku 2021/2022 proběhne dne 1. září 2021 na Tyršové, a to včetně žáčků 1. tříd. Všichni žáci se dostaví do svých učeben na 8:00 hod. (žáci 1.A do učebny VV v přízemí, žáci 1.B do kinosálu v přízemí), zde budou otestováni dle pokynů MŠMT a MZd a od 9:00 hod. proběhne slavnostní zahájení na hřišti školy. Žáci 1. tříd a jejich rodiče se následně odeberou s třídními učitelkami na Komenského do svých tříd, ostatní žáci odchází domů. 2. a 3. září budou probíhat Dny s třídním učitelem (o délce výuky Vás budeme informovat) a od 6. září bude probíhat výuka dle rozvrhu.

29.8.2021 11:56:23 | přečteno 162x | Bc. Soňa Šmahelová

Občan

 
2021 © Město Kuřim
webdesign by Miroslava Kolářová Šulcová
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2021
load