Upozornění pro občany - podomní prodej

278300 top foto1 k48oh

Město Kuřim upozorňuje občany, že podomní prodejci energií, kteří v současnosti kontaktují občany v místě jejich bydliště, nemají nic společného s projektem Snížení nákladů pro domácnosti, který pořádala společnost eCENTRE, a který se konal pod záštitou Městského úřadu Kuřim.

Vyjádření obchodního partnera eCENTRE a Městského úřadu v Kuřimi.

Vážení spoluobčané,


v poslední době se množí případy oslovování občanů našeho města podomními prodejci ve věci zprostředkování výhodnějších cen elektřiny a plynu. Z dostupných podkladů bylo zjištěno, že se zřejmě jedná o společnost Terra Group Investment, a.s., jejichž zástupci tvrdí, že jejich akce probíhá pod záštitou Kuřimské radnice a je pokračováním činnosti kontaktního místa na radnici.


Společnost eCENTRE, se kterou jsme projekt elektronické aukce připravili, 1 etapu uzavírání smluv s občany a přípravu na aukci ukončila 30. září a s výše zmíněnou aktivitou nemá nic společného. Chtěli bychom naše občany upozornit, že radnice našeho města se společností  Terra Group Investment, a.s. ani s podomními prodejci, kteří podklady této firmy používají, nikdy nejednala, s touto společností nespolupracuje a činnost těchto podomních prodejců je zcela mimo projekt "Snížení nákladů pro domácnosti“. 

15.10.2013 14:20:00 - aktualizováno 20.10.2013 14:04:58 | přečteno 2273x | Bc. Soňa Šmahelová

Občan

 
2021 © Město Kuřim
webdesign by Miroslava Kolářová Šulcová
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2021
load