Univerzita třetího věku v knihovně pokračuje

Clipboard01

Po letních prázdninách se v Městské knihovně Kuřim mohou senioři opět zapojit do Virtuální univerzity třetího věku (VU3V). Letošní zimní semestr a zároveň první přednáška bude zahájena 30. září v 9:30 hod. Další výuka pak bude probíhat každých 14 dní v již zmíněné úterní dopoledne v prostorách Městské knihovny Kuřim.

Otevření nového semestru Virtuální univerzity třetího věku

Po letních prázdninách se v Městské knihovně Kuřim mohou senioři opět zapojit do Virtuální univerzity třetího věku (VU3V). Virtuální proto, že přednášky jsou pomocí PC a internetové sítě promítány na plátno. Tato forma výuky je pro studenty výhodnější, protože si přednášky mohou kdykoli připomenout i z pohodlí domova. Uplynulého letního semestru se zúčastnilo 10 studentů-seniorů, kteří spolu absolvovali kurzy Astronomie a Kouzelná geometrie. Po zhlédnutí všech přednášek a vypracování testů, byly účastníkům rozdány pamětní listy. Letošní zimní semestr a zároveň první přednáška bude zahájena 30. září v 9:30 hod. Další výuka pak bude probíhat každých 14 dní v již zmíněné úterní dopoledne v prostorách MěK Kuřim. Tématem nadcházejícího semestru je Čínská medicína v naší zahrádce, kterou si studenti sami vybrali. Cena semestru je 300 Kč. Studentem se může stát osoba starší 50 let, osoba se statutem důchodce a invalidní důchodce bez rozdílu věku.

V případě jakýchkoli dotazů nebo přímo přihlášení na semestr se obraťte na kontaktní osobu VU3V Michaelu Malou v dospělém oddělení Městské knihovny Kuřim nebo na:  mala@mkkurim.cz

Budeme se na Vás těšit!

Michaela Malá, DiS

 

22.9.2014 22:13:49 - aktualizováno 29.9.2014 10:06:55 | přečteno 1283x | Bc. Soňa Šmahelová

Občan

 
2021 © Město Kuřim
webdesign by Miroslava Kolářová Šulcová
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2021
load