Seminář Nová zelená úsporám

Clipboard04

Státní fond životního prostředí ČR a město Kyjov vás srdečně zvou na seminář, na kterém vám odborníci ze Státního fondu životního prostředí ČR poskytnou aktuální informace o dotačních možnostech z programu Nová zelená úsporám na výstavbu a rekonstrukci rodinných domů, ale také k novému dotačnímu programu Dešťovka zaměřenému na podporu efektivního a udržitelného hospodaření s vodou v domácnostech. Seminář se koná 25. května od 16 do 18 hodin v budově Městského úřadu Kuřim.

Pozvánka na seminář

Možnosti čerpání podpory z programu Nová zelená úsporám a Dešťovka

Stavíte, rekonstruujete? Řekněte si o dotaci. Poradíme vám, jak na to!

Státní fond životního prostředí ČR a město Kyjov vás srdečně zvou na seminář, na kterém vám odborníci ze Státního fondu životního prostředí ČR poskytnou aktuální informace o dotačních možnostech z programu Nová zelená úsporám na výstavbu a rekonstrukci rodinných domů, ale také k novému dotačnímu programu Dešťovka zaměřenému na podporu efektivního a udržitelného hospodaření s vodou v domácnostech.

Přijďte si poslechnout, jak velkou dotaci můžete získat. Dokážeme vám, že to má smysl a že získat dotaci není tak obtížné, jak se může na první pohled zdát. Prostor bude dán i vašim dotazům a individuálním konzultacím.

Zájemci se mohou na seminář dostavit bez předchozího přihlašování. Seminář je bezplatný.

TERMÍN A MÍSTO KONÁNÍ

25. května 2017 / 16:00 – 18:00 / Kuřim

Městský úřad Kuřim, velká zasedací místnost, 3. patro, vlevo od výtahu, Jungmannova 968/75, Kuřim

 

17.5.2017 22:30:15 - aktualizováno 23.5.2017 19:04:37 | přečteno 259x | Bc. Soňa Šmahelová

Občan

 
2021 © Město Kuřim
webdesign by Miroslava Kolářová Šulcová
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2021
load