Podpořte s námi léčbu nemocné Sofie z Kuřimi

boxsofinka

Až do porodu to byla zdravá holčička. Osud jí ale nepřál a Sofinka od první minuty musela bojovat o svůj život. Její léčba je možná pouze v zahraničí, ta je však drahá. Přispívat Sofince na léčbu ale může opravdu každý – třeba sběrem uzávěrů PET lahví. Z každého kilogramu této suroviny se získá 5 Kč na léčbu malé Sofie. Sběrný box je umístěn ve vestibulu Wellness Kuřim. Děkujeme! 

Holčička nedokáže polykat a má proto zavedený do žaludku peg, kterým přijímá potravu. Neví se, zda Sofinka vidí, slyší a jestli vůbec nějakým způsobem vnímá své starostlivé rodiče a okolí. V ČR Sofii vyléčit nedokážou. Proto se rodiče pokouší zajistit Sofii nadstandardní léčbu v zahraničí. Potřebují k tomu ale pomoc nás všech. Pokud můžete, přispějte prosím jakoukoliv částku, která Sofinku pomůže vrátit zpět do života. Příspěvky zasílejte na účet číslo 243380984/0300, do zprávy prosím uveďte Vaše jméno a obec – rodiče Sofinky Vám chtějí poděkovat v knize o boji za život své dcery.

Přispívat můžete opravdu každý – třeba sběrem uzávěrů PET lahví. Uzávěry vhazujte do tohoto boxu. Z každého kilogramu této suroviny získáme 5 Kč na léčbu malé Sofie.  Sběrný box je umístěn ve vestibulu Wellness Kuřim.

Děkujeme!

20.8.2012 13:30:27 | přečteno 2722x | Bc. Soňa Šmahelová

Občan

 
2022 © Město Kuřim
webdesign by Miroslava Kolářová Šulcová
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load