Navrhněte nejlepší Sportovce města Kuřimi

Clipboard01

Město Kuřim vyhlašuje anketu „Sportovec města Kuřimi“ za rok 2017. Sportovní výbor Zastupitelstva města Kuřimi žádá sportovní veřejnost, členy sportovních oddílů a klubů, aby zaslali návrhy. Nejlepší sportovce, úspěšné sportovní kolektivy nebo nadané talenty oceňuje tato anketa města Kuřimi s dlouhou tradicí. Oceňuje dobrou reprezentaci města, připomíná individuální sportovní úspěchy nebo sportovní výsledky kolektivu.


Každý rok přináší ohlédnutí za množstvím pozoruhodných sportovních úspěchů od nejmenších talentů až po zasloužilé trenéry. Odhaluje nám, že v Kuřimi máme ve sportu hodně úspěšných spoluobčanů, jako jsou nejlepší juniorský jachtař na světě, mistr světa v kick-boxu, čeští reprezentanti světového šampionátu v silničních motocyklech a další.

Kritéria a složení kategorií jsou stejná jako v předchozích letech, zejména jde o těchto pět základních kategorií:

1. Sportovec města Kuřimi – muži a ženy

2. Nejlepší dorostenci, dorostenky, junioři a juniorky

3. Sportovní talent města Kuřimi – mládež do 15 let

4. Sportovní tým města Kuřimi

5. Nejlepší trenér města Kuřimi

Návrhy na nominace je možné zasílat do 10. ledna 2017 s využitím nominačního formuláře nebo e-mailem na adresu ondrasek@kurim.cz. Sportovce či družstva může sportovní veřejnost navrhnout bez určení kategorie.

Sportovní výbor potom na svém lednovém zasedání vybere v každé kategorii nejvýše tři návrhy, které ocení udělením nominace na „Sportovce města Kuřimi“. O tom, kdo se stane vítězem každé kategorie, se pak veřejnost dozví na slavnostním večeru v Klubu Kotelna.

Petr Ondrášek, předseda Sportovního výboru zastupitelstva

Nominujte sportovce nebo tým vyplněním tohoto formuláře nejpozději do 10. ledna 2018: https://docs.google.com/forms/d/1zMNHuB4vVeUnIAxEnXcBp621lBf_Qt_lmuTfa-TJypc/viewform?edit_requested=true11.12.2017 15:47:13 - aktualizováno 3.1.2018 14:58:00 | přečteno 537x | Bc. Soňa Šmahelová

Občan

 
2021 © Město Kuřim
webdesign by Miroslava Kolářová Šulcová
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2021
load