Elektronický registr pohledávek

MUKurim

Městský úřad Kuřim spustil od začátku dubna na svém webu nový modul RAP – registr pohledávek. Nový modul umožňuje občanům získat informace o stavu svých závazků vůči městu Kuřim a případně zjistit termíny splátek za poplatky za komunální odpad, za psy nebo za pokuty uložené ve správním řízení. Podmínkou pro přihlášení do modulu RAP je osobní registrace s ověřením průkazu totožnosti na finančním odboru Městského úřadu Kuřim.

 

Nový modul je umístěn v odkazu: https://www.kurim.cz/cs/obcan/moje-zavazky-rap a vedle souhrnného přehledu pohledávek jsou občanovi po přihlášení k dispozici také základní informace o jednotlivých případech pohledávek, jako jsou například evidenční údaje zvolené pohledávky, přehled všech předpisů a uskutečněných plateb nebo údaje nutné k provedení úhrady nedoplatku převodem z účtu včetně variabilního symbolu.

K práci s aplikací RAP je doporučen prohlížeč Internet Explorer verze 7 a vyšší. Po prvním přihlášení proběhne kontrola a automatické nastavení prohlížeče, pak je již vše připraveno k práci s aplikací. Ovládání programu je pro běžného uživatele Internetu snadné a v případě nejasností je k dispozici integrovaná nápověda nebo přiložený manuál.

K přihlášení do modulu RAP jsou nutné přihlašovací údaje. Jejich přidělení je podmíněno ověřením totožnosti žadatele. Pro získání přihlašovacích údajů je nutné zajít s průkazem totožnosti na finanční odbor Městského úřadu Kuřim, kde občanovi pověřený úředník na základě ověření totožnosti přidělí přihlašovací údaje.


17.4.2014 21:12:09 - aktualizováno 29.6.2014 13:57:27 | přečteno 1519x | Bc. Soňa Šmahelová

Občan

 
2021 © Město Kuřim
webdesign by Miroslava Kolářová Šulcová
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2021
load