Dobrý úřad

Clipboard01

Dobrý úřad je nový projekt, který od září poběží i na kuřimské radnici. Na vybraných odborech najdete formuláře, na které můžete vyplnit svoji e-mailovou adresu a lístek pak vhodit do sběrného boxu, který bude umístěn u hlavního vchodu do budovy radnice. Obratem vám bude zaslán elektronický dotazník, ve kterém můžete zhodnotit práci odboru, který jste navštívili, a současně nás inspirovat, čím by se dala práce našich úředníků zlepšit.


 

„Zajímá nás váš názor, a proto budeme rádi, když se s námi podělíte o vaši zkušenost s jednáním na úřadu, a pomůžete tak zlepšit práci vašich úředníků,“ uvedla tajemnice městského úřadu Alena Zimmermannová.Hodnocení je zcela anonymní. Ihned po zadání vašeho e-mailu do systému vám bude přiděleno číslo, pod kterým bude dále dotazník veden a vyhodnocován. Nikdo se tedy nedozví, jak jste pracoviště hodnotili. Vybraný odbor můžete hodnotit nejvýše jednou měsíčně. Pokud jste v krátké době navštívili tentýž odbor vícekrát, systém vás o hodnocení požádá pouze jednou. Pokud jste navštívili dva různé odbory – a oba jsou zařazené do systému hodnocení – obdržíte e-maily dva. Svou zkušenost (hodnocení) můžete vyplnit a odeslat nejpozději 5. den od obdržení e-mailu. Představitelé projektu garantují naprostou anonymitu i ochranu e-mailových kontaktů. Zavazují se k tomu, že vaše e-mailové adresy nebudou poskytovat žádnému dalšímu subjektu.

Ze všech hodnotících budou jednou měsíčně vylosováni výherci poukázky do supermarketu. Vylosovaný vítěz bude kontaktován elektronicky.

Více informací na www.dobry-urad.cz.8.8.2014 8:53:04 - aktualizováno 22.9.2014 22:01:06 | přečteno 1506x | Bc. Soňa Šmahelová

Občan

 
2021 © Město Kuřim
webdesign by Miroslava Kolářová Šulcová
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2021
load