Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Životopis

starosta, obrázek se otevře v novém okněMgr. Ing. Drago Sukalovský se narodil 7. 6. 1962 v Brně a celý svůj život žije v Kuřimi. Absolvoval Vysoké učení technické v Brně, fakultu elektrotechnickou, obor elektronické počítače (1981-1986) a Fakultu multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, studijní program Mediální a komunikační studia, obor Marketingové komunikace  (2008-2012). V letech 1986 - 1993 pracoval jako programátor, systémový programátor a analytik. Od roku 1993 dosud pracoval jako novinář na volné noze, konzultant public relations a marketingový specialista. V oboru public relations a marketingu také podnikal.
V zastupitelstvu města je činný nepřetržitě od roku 2002, nejprve jako zastupitel, později jako radní, vždy za Kuřimskou občanskou ligu. Zabýval se především rozvojem města, dopravou, bezpečností a kulturou. Mezi jeho koníčky patří především hudba, literatura a sport aktivně i divácky.

11.11.2010 13:44:40 - aktualizováno 15.1.2013 8:14:01 | přečteno 9902x | Ing. Ivo Trtílek, DiS.
load